رفتن به محتوای اصلی

زالوپروران مرکز تخصصی تکثیر و پرورش زالو طبی

پاسخ به چند پرسش عمومی که برای دوستان زیادی در مورد این صنعت پیش میاد:

این کار رو در چه مکانی و در چه متراژی و با چه سرمایه ای میتوان شروع کرد؟

پرورش و تکثیر بهتر است در یک فضای سر پوشیده مثل خانه یا انبار یا کارگاه انجام بشود به دلیل صرفه جویی

در مصرف انرژی و داشتن کنترل مناسب بر نوسان دما و جلوگیری از ورود شکارچی های این کرم دوست داشتنی و پر فایده.

میزان فضا و سرمایه گذاری بستگی به میزان سرمایه گذاری افراد متغیر است.

ولی برای  شروع یک طرح خوب که بازده ای مناسب داشته باشد در فاز تکثیر و پرورش  حداقل ۴۰ متر فضا و سرمایه ای حدود ۲۰ میلیون تومان با تلورانس ۵ میلیون تومان نیاز است.

البته در فضای کوچکتر و با سرمایه گذاری کمتر هم میتوان کار را شروع کرد ولی کمتر از این ها بهتر از تنها وارد فاز پرورش شد که میتوان در یک محیط ۱۵ متری هم تا حجم کم انجام داد.

آیا این کار دارای بازدهی خوبی است؟

بله‌.بطور مثال شما ۱۰۰۰ عدد زالوی مولد( به قیمت تقریبی ۴_۵ میلیون تومان، بستگی به نرخ روز زالو) تهیه میکنید و طبق آموزشهایی که کارشناسان شرکت پردیس زالومروران ایرانیان به شما می دهند و با تهیه تجهیزات لازمه( از قبل وان ، قفسه، وسایل سرمایش و گرمایشی‌ و… به مبلغ حدودی ۱۰-۱۲ میلیون‌ تومان ) مراحل اولیه تکثیر را استارت میزنید و در اواخر بهار و اوایل تابستان زالو ها تکثیر میشوند.

ضریب تکثیر زالوی مولد با کیفیت در بدترین شرایط ۱ به ۱۵ است‌.یعنی شما از ۱۰۰۰ تا مولد ۱۵۰۰۰ تا لارو تولید میکنید.( زالو های مولد بعد از تکثیر برای استراحت و تکثیر سال آینده به قرنطینه میروند ) .شما میتوانید این ۱۵۰۰۰ تا لارو (بچه زالو) را در همان تابستان به قیمت تقریبی ۸۰۰ تومان به فروش برسانید که درآمد تولید شما برای این مدت( حدود ۵ ماه) میشود ۱۲ میلیون تومان که با کسر هزینه ی انرژی و هزینه ی کارگری میشود سود شما‌.

ولی پیشنهاد ما این است که این لاروهای تولید شده را در تابستان نفروشید و طی شرایطی که آموزش میبینید غذادهی کنید و پرورش دهید و تا زمستان به سایز مصرفی پزشکی برسانید .در زمستان زالوی طبی آماده مصرف در پایین ترین سطح قیمت ۳۰۰۰ تومان میشود‌. سود ناشی از تکثیر و پرورش شما در طی یکسال میشود :

۱۵۰۰۰*۳۰۰۰=۴۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان.

( لازم به ذکر است تمامی شرایط در پایین ترین میزان ممکن محاسبه شده است).

آیا برای فروش زالو های تولیدی به مشکل بر نمیخوریم؟

خیر- ما به تمام تولید کنندگانی‌ که زیر نظر کارشناسان ما کارگاه خود را راه اندازی میکنند طی قراردادی که قبل از شروع کار بسته میشود تضمین خرید تولیدتان‌ را میدهیم‌.ولی شما تعهدی ندارین که حتما محصولاتتان‌ را به ما بفروشین‌.

و همچنین میتوانید طبق آموزشهای بازاریابی که کارشناسان ما به شما می دهند خود اقدام به فروش مستقیم به مصرف کننده کنید که سود بیشتری را برایتان به همراه دارد.

آیا میتوان این کار را بعنوان شغل دوم انجام داد؟و روزی چند ساعت وقت لازم است؟

بله. یکی از مزیتهای این شغل عدم نیاز به حضور مداوم در محل فارم‌ است‌.

و در بیشتر مراحل کار با توجه به حجم کار از ۲-۵ ساعت در روز وقت لازم است‌.

6-سوال:دفتر مرکزی شرکت کجاست و مدیر عامل شرکت کیست؟

پاسخ:دفتر مرکزی شرکت پردیس زالوپروران ایران در شهر رشت است ولی کارشناسان و نمایندگان ما در تمام استانها آماده ی ارایه خدمات به شما هستند.

مدیر عامل شرکت جناب آقای سید حسین پیمبرپی از اساتید بنام و خبره ی پرورش زالو در کشور هستند که کار مدیریت و آموزش کادر فنی و تخصصی شرکت را بصورت کاملا حرفه ای انجام می دهند.

لازم به ذکر شرکت زالوپروران تنها شرکتی در کشور است که در کنار آموزش , خود تولید انبوه نیز دارد.

زمان و مکان برگزاری دوره ها به چه صورت است؟

زمان و مکان برگزاری دوره ها ۱۰الی ۱۵ روز قبل از برگزاری در کانال تلگرام‌‌ شرکت و وبسایت رسمی شرکت اطلاع رسانی میشود.

آیا برای شروع این کار حتما باید این دوره ها را بگذارنیم؟

برگزاری دوره های عمومی یک آماده سازی و آشنایی اولیه با این کار است که بصورت تئوری و عملی انجام میشود. ولی کسانی که نمی‌توانند‌ در دوره ها شرکت کنند و قصد ورود به این کار را دارند در طی فعالیتشان‌ زیر نظر کارشناسان ما در محل کارگاه خود آموزش کاملا تخصصی و عملی خواهند دید و کل دوره ی فعالیتشان بصورت آنلاین و حضوری و تلفنی با کارشناسان ما در تماس هستند.

آیا برای شروع این کار نیاز به مدرک تحصیلی و رشته ی دانشگاهی خاصی است؟

خیر

نحوه ی پشتیبانی شرکت زالو پروران در صورت راه اندازی کارگاه چگونه خواهد بود؟

کارشناسان شرکت زالوپروران از ابتدای کار (تشخیص محیط مناسب برای شروع کار) تا آموزش های حضوری و بازدید های متناوب از کارگاه شما ( حضور کارشناسان در داخل کارگاه شما) تا مرحله ی پایانی که فروش است در کنار شما بصورت مداوم خواهند بود و به کل فعالیت شما نظارت دقیق و حرفه ای خواهند داشت.

گر ما شرایط آمدن به کلاسهای آموزشی را نداشته باشیم و بخواهیم قبل از شروع کار با این کار بصورت تخصصی آشنا شویم چه راهی را به ما نشان میدهید؟

دوست گرامی شما می توانید با تماس با شرکت پک های آموزشی ما را که بسیار تخصصی و با علم روز تدوین شده اند و به جرات میتوان گفت تنها پک آموزشی تخصصی و علمی و کاربردی پرورش زالو در کشور است را تهیه نمائید که این پک شامل پشتیبانی و رفع سوالات احتمالی پس از مطالعه پک را دارا می باشد .

برگشت به بالا